U19: Győzelemmel nyitottuk a tavaszi bajnoki szezont

2021.02.25

U19-es csapatunk kedden (2021-02-23.) pótolta be az őszi szezonból elmaradt, Nagykovácsi elleni bajnoki mérkőzését.

A mérkőzés első félidőjében jól szervezett játékunknak köszönhetően, a terveink szerint sikerült irányítani a játékot. Ennek eredményeképpen már a meccs elején betudtuk állítani a végeredményt is. A második félidőben már egy agresszívabb, szívósabb Nagykovácsi ellen kellett helytállnunk. Szerencsére a mérkőzést így is kézben tudtuk tartani, azonban játékunk kicsapongó és felelőtlen volt. Sokszor vezettünk felelőtlen támadásokat, aminek következtében a labdaszerzésre irányuló taktikánk is felborult párszor. A végeredményen, azonban ez nem változtatott: Pomáz-ICO SE - Nagykovácsi USE - 2:0.